آلپاری چیست - سیگنال فارکس الپاری

آلپاری یا آلپاری یکی از شرکت های بازرگانی شناخته شده قدیمی در زمینه فارکس است.آلپاری خدمات مالی را ارائه می دهد که معامله گران و سرمایه گذاران در شاخه های مختلف بازارهای مالی مانند بازار فارکس، بازار سهام، بازار شاخص و غیره به دنبال آن هستند.

شرکت آلپاری بهترین ابزارهایی را که معامله گران در طول فرآیند معاملات از آن بهره مند می شوند فراهم می کند و به سرمایه گذاران کمک می کند تا فرصت های سودآور را بیابند و از آنها به نفع خوداستفاده کنند.

بروکر آلپاری در سال 1998 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در سنت وینسنت و گرنادین ها قرار دارد و شعبه های دیگری در بریتانیا، روسیه و موریس دارد. مجوز اداره خدمات مالی در سنت وینسنت و گرنادین (SVGFSA) را به دست آورد تا محیطی امن و مناسب برای مشتریان، معامله گران و سرمایه گذاران خود فراهم کند.

این شرکت خدمات خود را از طریق وب سایت خود و تنها با یک کلیک به مشتریان خود در سراسر جهان ارائه می دهد.

بسیاری از افراد در حال حاضر با آۀپاری در فارکس معامله می کنند. طبق گزارشات حجم معاملات،آلپاری همواره شرکت موفق و قابل اعتمادی بوده است،این شرکت همچنین دارای خدمات پشتیبانی مشتری است که به صورت 24 ساعته و به مدت پنج روز از طریق تلفن، ایمیل و حساب های شرکت در سایت های شبکه های اجتماعی در دسترس است.

آلپاری چیست ؟

آلپاری یکی از قدیمی ترین و معتبرترین شرکت های کارگزاری در بازارهای مالی است. این شرکت در سال 1998 در روسیه تاسیس شد. در طول سال های بعد، این شرکت گسترش یافت و وارد بازارهای جهانی جدید مانند ایالات متحده و بریتانیا شد. آلپاری خدمات خود را به معامله گران ارائه می دهد و امکان معامله سهام، شاخص های جهانی، ارزها، فلزات و حتی ارزهای دیجیتال به وسیله آلپاری وجود دارد.

آلپاری از فناوری اجرای فوری پشتیبانی می کند که مشتریان خود را قادر می سازد بهترین و آخرین قیمت ها را هنگام ورود به بازار به دست آورند. تعداد معامله گران با آلپاری بیش از 2 میلیون معامله گر در سراسر جهان است.

محصولات مالی موجود برای معامله در آلپاری

آلپاری انواع محصولات و دارایی های مالی را ارائه می دهد که می توان از طریق آنها معاملات را انجام داد.خدمات آلپاری در بسیاری از شاخه های بازار مالی ارائه می شود که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

فارکس
یکی از بزرگترین و نقدشونده ترین شاخه های بازار مالی فارکس است. می توانید با آلپاری فارکس معاملات خود را در فارکس انجام دهید، زیرا به شما امکان می دهد جفت ارزهای زیادی را خرید و فروش کنید. از جمله جفت ارزهای اصلی شناخته شده، مانند: USD/GBP، USD/AUD، و غیره.

اشاره گرها
آلپاری طیف گسترده ای از شاخص ها را ارائه می دهد. از جمله شاخص های جهانی که معامله گران می توانند با آلپاری معامله کنند: داو جونز، نزدک و دیگران از طریق CFD.

ارزهای دیجیتال – کریپتو
آلپاری ارزهای دیجیتال معروف دنیا را برای تجارت فراهم می کند، مانند: اتریوم، بیت کوین، لایت کوین، ریپل، بیت کوین کش، لایت کوین و غیره.

کالاها
معامله گران می توانند کالاها را نیز با Alpari معامله کنند.جایی که اجازه داد و ستد کالاهایی مانند نفت را می دهد.

مواد معدنی و فلزات
شرکت آلپاری امکان معامله در گروه متمایز از فلزات گرانبها مانند طلا، نقره را می دهد.

انواع حساب در شرکت آلپاری

آلپاری به دلیل تمایل به ارائه خدمات و ابزارهای مالی مناسب به همه مشتریان خود، گروهی متمایز و متنوع از حساب‌های تجاری را ارائه می‌کند که مناسب تمام سطوح معامله‌گرانی است که مایل به معامله با آنها هستند.ان حساب ها عبارتند از :

حساب دمو یا آزمایشی

آلپاری یک حساب آزمایشی به معامله گران ارائه می دهد، به طوری که افراد تازه کار بتوانند استراتژی های مورد استفاده را به وسیله این حساب تمرین و آزمایش کنند و ابزارهایی را امتحان کنند که عملکرد واقعی فرآیند معاملات را شبیه سازی می کند.

حساب های واقعی و حساب های زنده

حساب های واقعی در آلپاری به دو گروه تقسیم می شوند: حساب های متاتریدر 4 MT4 و حساب های متاتریدر 5 MT5.

حساب های متاتریدر 4 MT4

اکانت نانو
حساب نانو با آلپاری چندین مزیت از جمله نداشتن حداقل ارزش سپرده، اهرم بالا تا 1:500 و عدم اعمال کمیسیون برای معاملات دارد. 33 جفت ارز در بازار فارکس و دو نوع فلز از طریق این حساب قابل معامله است. ارز موجودی حساب می تواند به دلار آمریکا یا به یورو باشد.

حساب پایه – حساب استاندارد
شرکت آلپاری اکانت پایه ای را که بر روی پلتفرم متاتریدر 4 – MT4 ارائه می کند، با مجموعه ای از ویژگی ها ارائه می دهد، از جمله اینکه حداقل ارزش سپرده فقط 20 دلار آمریکا است و اهرم بالایی که ممکن است به 1:1000 برسد و هیچ کارمزدی به آن تعلق نمی گیرد. تجارت 33 جفت ارز را می توان در بازار فارکس به وسیله این حساب معامله کرد. ارز موجودی حساب نیز می تواند به دلار آمریکا یا به یورو باشد.

حساب ECN
شرکت آلپاری یک حساب ECN بر روی پلتفرم متاتریدر 4 – MT4 با مجموعه‌ای از ویژگی‌ها ارائه می‌کند، از جمله اینکه حداقل ارزش سپرده 300 دلار آمریکا، اهرم بالایی که ممکن است به 1:3000 برسد و کارمزدی برای معاملات اعمال می‌شود. این شرکت 46 جفت ارز در بازار فارکس و دو نوع فلز را برای معاملات پوشش می دهد. ارز موجودی حساب می تواند به دلار آمریکا یا به یورو باشد.

حساب PRO ECN
حساب PRO ECN ارائه شده توسط شرکت آلپاری دارای ویژگی هایی از جمله حداقل ارزش سپرده 500 دلار آمریکا، اهرم بالا که ممکن است به 1:3000 برسد است. 46 جفت ارز در بازار فارکس با این حساب قابل معامله است، دو نوع فلز و 55 قرارداد CFD بر روی طیف وسیعی از محصولات و دارایی های مالی. ارز موجودی حساب می تواند به دلار آمریکا یا به یورو باشد.

حساب های متاتریدر 5 MT5

حساب پایه – حساب استاندارد
حساب پایه ارائه شده توسط Alpari در پلتفرم متاتریدر 5 – MT5 دارای مجموعه ای از ویژگی ها است، از جمله اینکه حداقل ارزش سپرده 100 دلار آمریکا است، اهرم بالایی که ممکن است به 1:1000 برسد و هیچ کارمزدی برای معاملات اعمال نمی شود. 33 جفت ارز را می توان در بازار فارکس به وسیله این حساب معامله کرد، دو نوع فلز و 25 قرارداد CFD بر روی طیف وسیعی از محصولات و دارایی های مالی. ارز موجودی حساب می تواند به دلار آمریکا یا به یورو باشد.

حساب ECN
آلپاری یک حساب ECN در پلتفرم متاتریدر 5 – MT5 با مجموعه‌ای از ویژگی‌ها ارائه می‌کند، از جمله اینکه حداقل ارزش سپرده 500 دلار آمریکا است و اهرم بالایی که ممکن است به 1:3000 برسد.46 جفت ارز در بازار فارکس و دو نوع فلز در این حساب پوشش داده می شود. ارز موجودی حساب می تواند به دلار آمریکا یا به یورو باشد. برای انجام معاملات در این حساب کارمزد دریافت می شود که به ازای هر 1 میلیون دلار معامله 16 دلار است.

حساب PAMM با آلپاری
حساب‌های PAMM و پورتفولیوهای PAMM ابزارهای سرمایه‌گذاری هستند که توسط آلپاری برای کمک به سرمایه‌گذاران برای دسترسی به بازارهای مالی و در عین حال به حداقل رساندن ریسک‌ها ارائه می‌شوند. این ابزارها به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا منابع خود را تجمیع کرده و در یک حساب مدیریت شده سرمایه گذاری کنند، جایی که مدیر به نمایندگی از سرمایه گذاران معاملات را انجام می هد.

برای شروع، مدیر یک حساب PAMM باز می کند و پول خود را با پول مشتریانش سرمایه گذاری می کند. سپس مدیر پیشنهادی ایجاد می کند که در آن شرایط همکاری بین او و مشتریان از جمله پاداش آنها را تعیین می کند. سرمایه گذاران می توانند اثربخشی معاملات مدیران حساب های مختلف را با مشاهده نظرات مشتریان و انتخاب یک حساب برای سرمایه گذاری ارزیابی کنند.

سود و زیان حساب‌های PAMM به نسبت مقدار سرمایه‌گذاری شده توزیع می‌شود. در این حساب سهم مدیر 60٪ از کل سود است در حالی که سهم سرمایه گذار 40٪ است.

روش های واریز و برداشت در آلپاری

آلپاری روش های مختلفی را برای واریز و برداشت ارائه کرده است، از جمله روش های زیر:

ویزا کارت
شما می توانید به سرعت و به راحتی و در عرض چند ثانیه و بدون کارمزد با آلپاری از طریق ویزا کارت واریز و برداشت کنید.

مسترکارت
شما می توانید به سرعت و به راحتی و در عرض چند ثانیه و بدون کارمزد با آلپاری از طریق مستر کارت واریز و برداشت کنید.

NETELLER
NETELLER یک کیف پول الکترونیکی دیجیتال است که آلپاری به مشتریان خود این امکان را می دهد که بدون هیچ هزینه ای پول خود را از طریق آن برداشت و واریز کنند.

اسکریل
Skrill یک کیف پول الکترونیکی دیجیتال است که آلپاری به مشتریان خود اجازه می دهد بدون هیچ هزینه ای پول خود را از طریق آن واریز و برداشت کنند.

پرفکت مانی
مشتریان آلپاری می توانند حساب های خود را از طریق سیستم پرداخت آنلاین پرفکت مانی شارژ کنند.

PayRedeem
Pay Redem یک کیف پول الکترونیکی است که معامله گران آلپاری می توانند از طریق آن واریز و برداشت کنند.PayRedeem دارای سیستم پرداخت آسان و روان است.

وب مانی
مشتریان آلپاری می توانند از طریق سیستم پرداخت وب مانی پول خود را برداشت و واریز کنند.

کیف پول ارزهای دیجیتال
مشتریان آلپاری می توانند از کیف پول های ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، تتر، لایت کوین، زی کش و غیره برای واریز و برداشت استفاده کنند.

سیگنال فارکس الپاری چیست ؟

سیگنال فارکس آلپاری توصیه هایی برای انجام معاملات جهت کسب سود است که توسط آلپاری به صورت روزانه در خود وبسایت و پلتفرم معاملاتی آلپاری می شود که می توانید از آن برای انجام معاملات یا کسب ایده از وضعیت جفت ارزها استفاده کنید.بسیاری از ارائه دهندگان سیگنال فارکس ، از آلپاری برای تعیین وضعیت ارزش ارزها الهام میگیرند.

شرکت آلپاری انواع سیگنال فارکس رایگان را در مورد اکثر جفت ارزها و کالاهایی که در فارس معامله می شود به صورت مداوم منتشر می کند.