دریافت سیگنال فارکس در تلگرام و واتساپ

در سال های اخیر به طور مکرر با ابزارهایی مانند فارکس معامله انجام می شود. نه تنها افرادی که در این زمینه متخصص هستند، بلکه افرادی که پیش تر با فارکس آشنایی نداشتند و دانشی در این مورد ندارند نیز به امید کسب درآمد از فارکس به این بازار تبادل ارز روی آورده اند.

فارکس سیستمی است که در آن ضرر و همچنین سود وجود دارد، بنابراین معامله با اطلاعات زیاد ،کسب سود بیشتر و ضرر کمتری به همراه دارد. برخی از کاربران که سال ها در زمینه فارکس فعالیت داشته اند به دانش خود متکی هستند در حالی که برخی دیگر ناچارند از کمک معامله گران حرفه ای برای فعالیت در فارکس استفاده کنند که به وسیله سیگنال فارکس صورت میگیرد.

سیگنال فارکس توصیه های معاملاتی است که به شما می گوید چگونه در بازار ارز فارکس معامله کنید تا سود کسب کنید ، این سیگنال ها هم برای افراد حرفه ای و هم افراد مبتدی مناسب است.

اشخاصی با تجارب زیاد در فارکس از سیگنال فارکس برای اطمینان از صحت تحلیل های خود و اشخاص مبتدی از این سیگنال ها برای انجام معاملات استفاده می کنند.

بهترین راه دریافت سیگنال فارکس  ، دریافت سیگنال فارکس تلگرام و واتساپ و از طریق کانال سیگنال فارکس است.از راه های مختلفی می توان به سیگنال های فارکس دسترسی داشت اما رایج ترین نوع دسترسی به سیگنال ها،عضویت در کانال تلگرام یا واستاپ برای مشاهده سیگنال هاست.

قسمت های تشکیل دهنده سیگنال فارکس

اگر در فارکس تازه کار هستید، ممکن است درک سیگنال های فارکس در ابتدا پیچیده به نظر برسد، زیرا چند خط داده باید به درستی به پلت فرم معاملاتی شما وارد شود، اما در واقع این کدها ساده و مختصر هستند. دارایی یا جفت ارز و به دنبال آن «خرید» یا نشانه «فروش» و سایر داده ها و اطلاعات قیمت.

سیگنال معاملاتی فارکس، اعم از اجرای مستقیم بازار، دستور توقف یا سفارش محدود، اگر حاوی موارد زیر نباشد، ناقص است.

 

  1. قیمت ورودی :این قسمت یک سطح قیمتی دقیق است که از آنجا انتظار می رود حرکت قیمت یک جفت ارز فارکس افزایش یابد.

 

  1. Stop Loss (SL) : در صورتی که سیگنال تجاری سودآور نباشد یا طبق برنامه پیش نرود، این حداکثر ریسک تعریف شده یا مقدار پیپ هایی است که معامله گر باید انتظار از دست دادن آن را از راه اندازی معامله داشته باشد.

 

  1. برداشت سود (TP) : میزانی است که انتظار می‌رود حرکت قیمت افزایش یا کاهش یابد. نسبت ایده‌آل «سود برداشت» به «توقف ضرر» معمولاً 3 به 1 است. برای مثال، اگر سیگنال تجاری دارای سود باشد، سطح هدف 30 پیپ، پس از آن توقف ضرر ایده آل سیگنال تجاری باید 10 پیپ باشد.

دریافت سیگنال فارکس در تلگرام و واتساپ این نقاط را برای شما مشخص می کند.

سیگنال فارکس می تواند توسط هر کسی برای هر مخاطبی ارائه شود. به عبارت دیگر، سیگنال ها می توانند توسط افراد غیرحرفه ای نیز ارائه شوند که همین موضوع انتخاب یک سرویس ارائه سیگنال حرفه ای را حائز اهمیت می کند.

ارائه دهندگان سیگنال را می توان به موارد زیر گروه بندی کرد:

  1. معامله گران حرفه ای : سیگنال هایی که توسط معامله گران حرفه ای فارکس تولید می شود قابل اعتماد و قابل توجه هستند.،این معامله گران می توانند مربیان فارکس، تحلیلگران ارزها، تحلیلگران فنی و غیره باشند.

 

  1. وابستگان کارگزاران فارکس : سیگنال هایی که توسط این گروه منتشر می شود معامله گران را تشویق می کند تا حساب کارگزاری وابسته خود را باز کنند که در ازای آن کمیسیون معاملات شما را دریافت می کنند.

 

  1. کلاهبرداران و سودجویان : این افراد با دادن وعده های دروغین ، افراد را به استفاده از سرویس سیگنال خود در ازای دریافت مبالغ قابل توجه دعوت می کنند و برخلاف انتظار اشخاص،سیگنال های بی کیفیتی را منتشر می کنند که می تواند باعث از دست رفتن سرمایه شود.

 

  1. شاخص‌ها و نرم‌افزارها: این سیگنال‌ها و پیش‌بینی‌های حرکت قیمت به‌طور خودکار توسط الگوریتم‌ها تولید می‌شوند و در زمان واقعی برای معامله‌گران ارسال می‌شود.

برای دریافت سیگنال فارکس در تلگرام و واتساپ به آیدی @user_arka_forex در تلگرام پیام بفرستید.