کانال سیگنال فارکس - بهترین ارائه دهنده سیگنال فارکس

سیگنال فارکس با تعریف یک ایده یا پیشنهاد تجاری برای قرار دادن معامله بر روی یک جفت ارز یا ابزار مالی مشخص ، معمولاً در یک نقطه قیمت خاص در یک زمان معین است. سیگنال معاملاتی یا توسط یک معامله گر مجرب یا تحلیلگر مالی یا یک ربات فارکس تولید می شود. سپس سیگنال توسط ارائه دهنده یا سرویس سیگنال توزیع و منتشر می شود.

بهترین ارائه دهنده سیگنال فارکس

پیدا کردن یک ارائه دهنده سیگنال فارکس خوب می تواند مشکل باشد ، به ویژه با افزایش کلاهبرداری از سیگنال های فارکس در سراسر جهان. در هنگام انتخاب بهترین ارائه دهنده سیگنال فارکس باید به چند نکته توجه کنید که در ادامه به این نکات اشاره می کنیم:

دقت لازم را انجام دهید : تجربه ارائه دهنده را بررسی کنید و میزان موفقیت سیگنال ها در چند ماه گذشته را تجزیه و تحلیل کنید.

ببینید سایر معامله گران در مورد ارائه دهنده سیگنال فارکس چه نظری دارند.

برای یک دوره آزمایشی رایگان ثبت نام کنید و قبل از تعهد به اشتراک یا سرمایه گذاری مبالغ زیاد ، سرویس را امتحان کنید.

کانال سیگنال فارکس در اصل نوعی کانال تلگرامیست که سیگنال های فارکس را به مشترکان/کاربران خود ارسال می کند. از آنجا که تلگرام سریع و ایمن است ، می توانید اطلاعات مورد نیاز برای انجام معاملات را در لحظه به دست آورید.

سیگنال های فارکس نکات مفیدی برای معامله گر هستند تا بتواند به بهترین شکل ممکن در بازار ارز معامله کند تا بتواند سود کسب کند . به عبارت دیگر ، سیگنال های فارکس هشدارهایی هستند که به سرمایه گذار هشدار می دهند که یک فرصت سرمایه گذاری در بازار وجود دارد که بلافاصله باید از آن استفاده کرد.

سیگنال های فارکس می توانند برای معامله گران مبتدی کمک بزرگی باشند.

سیگنال های فارکس چیست و چگونه کار می کنند

سیگنال های فارکس فرصت های سرمایه گذاری را نشان می دهند: آنها وضعیت فعلی بازار ارزهای اصلی و جفت های اصلی را تجزیه و تحلیل می کنند و با پردازش این داده ها در نهایت نشان می دهند که چه ارز در چه زمانی برای سرمایه گذاری مناسب است.

به طور خلاصه ، سیگنال های فارکس اغلب نشانه های سرمایه گذاری را ارائه می دهند که سود قابل توجهی را در پی دارند ، بدون اینکه ما لزوماً مجبور باشیم از تجزیه و تحلیل های فنی مربوطه استفاده کنیم.

به همین دلیل این سیگنال ها بسیار مورد توجه هستند ، زیرا دقیقاً با یک سیگنال فارکس می توانیم بدانیم:

چه موقع معامله را شروع کنیم و چه ارزی را بخریم.
چه زمانی یک معامله را ببندیم ، زیرا روندی که ما از آن استفاده کرده ایم شاید در جهت معکوس باشد(ضرر)
کجا می توان دستورات مشروط  مانند سود و توقف ضرر را تعیین کرد.

نظری که ما داریم اینست که اگرچه سیگنال های معاملاتی می توانند به شروع و انجام معاملات مختلف کمک کنند  ، اما هرگز و هرگز نباید به عنوان معجزه تلقی شوند،چراکه سیگنال های فارکس نیز امکان اشتباه دارند.

انواع سیگنال های فارکس

سیگنال های فارکس به طور سنتی به دو دسته دستی و اتوماتیک و همچنین رایگان و پولی تقسیم می شوند.کسانی که به فروش سیگنال فارکس مشغولند،ممکن است از نوع دستی و یا اتوماتیک و یا ترکیب هر دو استفاده کنند.

سیگنال های دستی فارکس توسط تجزیه و تحلیل یک فرد و یا چندین فرد تحلیلگر در حوزه ی ارزهای معاملاتی ایجاد می شوند، در حالی که سیگنال فارکس اتوماتیک توسط یک ربات تولید می شود.

یافتن شاخص ها ، مقاومت ها ، پشتیبانی ها و نشانه های واضح در مورد چگونگی سرمایه گذاری با پیروی از سیگنال های دستی فارکس یک فرایند نسبتاً طولانی و بسیار پیچیده است که نیاز به آگاهی بسیار عمیق از بازار فارکس دارد.

دسته های اصلی سیگنال های فارکس 

سیگنال فارکس دستی : کسانی که سیگنال فارکس دستی را منتشر می کنند(مانند کانال تلگرام فارکس ) ، علاوه بر تجزیه و تحلیل ، همچنین اخباری را که از بازارهای مالی و اقتصادهای دولتی نشات می گیرد را نیز ارائه می دهند که به اصطلاح تحلیل بنیادی معروف است.

سیگنال فارکس خودکار:این نوع سیگنال ها در واقع محصول نرم افزارها و سایت های اینترنتی هستند که به  طور خودکار تمام داده های بازار را پردازش می کنند و اطلاعات را بعد از جمع بندی به همراه توصیه منتشر می کنند.

درست مانند کسانی که از فروش سیگنال فارکس استفاده می کنند و ممکن است از دو نوع دستی خود کار استفاده کنند،سیگنال های فارکس رایگان نیز می توانند هم از نوع اول و هم از نوع دوم ، یعنی نوع خودکار باشند.

لازم است بداینم که هیچ سیگنال فارکسی تضمینی نیست.به بیانی دیگر ممکن است یک سیگنال رایگان فارکس نتیجه بخش تر از سیگنال های پولی باشد و یا بالعکس و به طور صد در صد درست نیست که اگر بابت یک سیگنال پول پرداخت می کنید،سیگنال مورد نظر سبب کسب سود می شود.

در انتخاب فروشندگان سیگنال فارکس بسیار باید محتاط بود و به نکات بسیاری توجه کرد که در ادامه به آن می پردازیم.

نکاتی برای انتخاب بهترین ارائه دهنده سیگنال فارکس

نظرات افراد

در دنیای سیگنال ها ، باید به سراغ شرکت هایی رفت که توسط افراد مختلف ، قابل اعتماد و حرفه ای تلقی می شوند.سرویسی که مدتیست ارائه سیگنال فارکس را انجام می دهد ، نظرات زیادی در موردش وجود دارد و نظرات نشان دهنده ی سودده بودن یا نبودن سیگنال هاست.اگر نظرات منفی بر نظرات مثبت غلبه داشت،توصیه می شود از استفاده از سیگنال های فارکس آن سرویس خودداری کنید.

میزان موفقیت

میزان موفقیت نشان می دهد که چند بار سیگنال های فارکس که توسط یک سرویس منتشر می شود برای کسانی که از آنها استفاده کرده اند سود به همراه داشته است.دستیابی به موفقیت بیش از 60 درصد برای خدمات سیگنال فارکس بسیار دشوار است . کیفیت عالی بین 51 تا 58 درصد است و انتظار نداشته باشید سیگنال فارکسی را پیدا کنید که موفقیت آن بالای هفتاد درصد باشد.

اگر سرویسی که سیگنال فارکس را ارائه می دهد ، ادعا کرد که درصد موفقیت آن سرویس 80 درصد به بالا است،به احتمال زیاد بیش از یک کلاهبرداری نباشد.وعده برای سود کلان در قبال استفاده از یک سیگنال ، موردیست که کلاهبردارانی که فروش سیگنال فارکس را انجام می دهند از آن استفاده می کنند.

پشتیبانی

خدمات پشتیبانی از مهم ترین نکاتیست که برای انتخاب بهترین ارائه دهنده سیگنال فارکس باید به آن توجه کرد.مهم است که سرویس مورد نظر ، در اکثر پلتفرم ها حضور داشته و برای پشتیبانی به موقع از خریداران سیگنال فارکس ، در دسترس باشد.

نحوه ی ارائه سیگنال

این که سیگنال چگونه به دست شما می رسد؟با ایمیل،پیام تلگرامی،از طریق واتساپ و یا به صورتی دیگر،نکته ی مهم دیگریست که قبل از پرداخت پول برای حق اشتراک سرویس باید به آن توجه کرد.معمولا بهترین نوع ، سیگنالیست که از طریق پیامک ارسال شود.

تجزیه و تحلیل کامل 

سرویس های فروش سیگنال فارکس که تنها قیمت ورودی و اطلاعات جزیی را به شما می دهند ، باید نادیده گرفته شوند. شما باید بدانید چرا سیگنال قرار است سود آور باشد. برای این منظور ، شما به ارائه دهنده سیگنال فارکسی نیاز دارید تا نمودارها و تجزیه و تحلیل مناسب بازار را نیز همراه سیگنال در اختیار شما قرار دهد.

مطابقت با نوع تجارت شما

یک نکته ی مهم دیگر در زمینه ی انتخاب یک سرویس فروش سیگنال فارکس مناسب این است که با نوع معامله ای که انجام می دهید مطابقت داشته باشد،آیا معامله های کوتاه مدت را انجام می دهید یا بلند مدت،برخی از سرویس های ارائه دهنده ی سیگنال فارکس ، فقط اقدام به انتشار سیگنال های بلند مدت می کنند و برخی دیگر،ارائه دهنده ی سیگنال های کوتاه مدت هستند.بنابراین مهم است قبل از پرداخت هزینه برای خرید حق اشتراک بهترین ارائه دهنده سیگنال فارکس،از نوع سیگنال های سرویس مورد نظر اطلاع داشته باشیم.

منطقه زمانی 

منطقه زمانی ارائه دهنده سیگنال نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.از بیشتر سیگنال های فارکس باید به سرعت استفاده کرد ، در غیر این صورت ارزش سیگنال از بین خواهد رفت.بهترین ارائه دهنده سیگنال فارکسی را انتخاب کنید که با منطقه زمانی شما مطابقت داشته باشد و یا برنامه کاری خود را با آن سرویس مطابقت دهید.